Bizimle İletişime Geç

Kadın

Adana’da sevgilisini kamyonetle ezen erkek serbest bırakıldı

Adana Çukurova’da sevgilisini kamyonetle ezen İbrahim D. isimli erkek, ifadesinin ardından serbest kaldı

Adana’da İbrahim D. isimli erkek, kız arkadaşı üniversite öğrencisi Ece Çelik ile tartışmaları üzerine Çelik’i kamyonetle ezdi. Ağır yaralanan 23 yaşındaki Çelik, kaldırıldığı hastanede 17 gündür koma halinde yaşam mücadelesi verirken, olayın zanlısı erkek arkadaşının ise ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldığı ortaya çıktı.

İHA’nın aktardığına göre, Çukurova ilçesine bağlı Güzelyalı Mahallesi’nde meydana gelen olayda, Çukurova Üniversitesi İç Dekorasyon Bölümü öğrencisi Ece Çelik, Adana’da 31 Temmuz günü sevgilisi İbrahim D.’nin kamyonetiyle gezmeye çıktı. Ancak bir süre sonra Çelik, arkadaşlarını arayarak bulunduğu adresi bildirdi ve “Gelin beni alın” dedi.

Zorla araçta tuttu

Bunun üzerine eski sevgilisi Hüseyin A. ve diğer arkadaşları Çelik’i almaya geldi. Çelik, araçtan inmek istedi ancak sevgilisi buna izin vermedi. Bir süre yaşanan tartışmadan sonra Çelik zorla araçtan indirildi. Bunun üzerine sinirlenen İbrahim D. olay yerinden hızla uzaklaştı.

Kısa süre sonra çok hızlı bir şekilde olay yerine gelen İbrahim D., Çelik ve Hüseyin A.’ya çarptı. İbrahim D. olay yerinden geri geri kaçmak isterken de Çelik’in üzerinden geçti. Olaydan sonra Çelik’in arkadaşlarının haber vermesi üzerine olay yerine gelen ambulanslarla iki yaralı özel bir hastaneye kaldırıldı. Çelik’in durumu ağır olduğu için özel hastaneden Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balacalı Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada beyninden ameliyat olan Çelik 17 günden bu yana komadan çıkamadı. Bitkisel hayattaki genç kızın sakat kalacağı öğrenildi. Diğer yaralı Hüseyin A.’nın ise hafif yaralı olduğu olaydan sonra taburcu olduğu belirlendi.

İlgili:  Adana'da polis karakoluna ses bombası atıldı

‘Kazaydı’ yalanı!

Sevgilisine çarpan ve kızın eski erkek arkadaşını da yaralayan İbrahim D. olaydan 5 gün sonra yakalandı. İbrahim D. ifadesinde sevgilisine çarpmak istemediğini ancak istemeden bir kaza olduğunu söyledi. İbrahim D. ifadesi alındıktan sonra emniyetten tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Yayındayız

Sınıfsal Bakış

Sizin için Önerilenler

Yazarlar

Kadın