Bizimle İletişime Geç

Aktüel

AKP Manisa Milletvekili: Zehirlenmeler sabotaj olabilir

AKP Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Manisa’daki asker zehirlenmelerinin sabotaj olabileceğini ileri sürdü

Selçuk Özdağ,  1. Piyade Er Eğitim Tugay Komutanlığı’nda zehirlenmelerine ilişkin açıklamada bulundu.

Her türlü “ihtimalin” düşünülmesi gerektiğini ifade eden Özdağ, “Orada çalışan kişilerden orada görev yapan herkese kadar gerek yemek alınan yerden gerek burada kazanların başında duran kişilere kadar da bir araştırma yapılması hem emniyetimizin hem askeri istihbaratımızın hem de milli istihbarat teşkilatımızın görevidir diye düşünüyorum” dedi.

Özdağ, askerlerin zehirlenmeler sonrası yemeklere ve üstlerinin tutumuna isyan etmesini görmezden gelerek, “ ihtimalinin araştırılması” gerektiğini” söyledi.

Selçuk Özdağ sözlerine şöyle devam etti:

“Bu konularla ilgili sabotaj ihtimali de araştırılmalıdır. Her ihtimali düşünmemiz gerekiyor. Eğer ihtimalleri düşünürsek o ihtimallere göre tedbirler alırız. Şuan için burada bir sabotaj ihtimali yok, bugünkü psikolojik havayla veya biz hastalandık denen ifadelerle ilgili ama daha önceki ifadeleri de değerlendirmekte fayda var. Orada çalışan kişilerden orada görev yapan herkese kadar gerek yemek alınan yerden gerek burada kazanların başında duran kişilere kadar da bir araştırma yapılması hem emniyetimizin hem askeri istihbaratımızın hem de milli istihbarat teşkilatımızın görevidir diye düşünüyorum”

Yayındayız

Sınıfsal Bakış

Sizin için Önerilenler

Yazarlar

Aktüel