Bizimle İletişime Geç

Kadın

Batman’da bir erkek 3 küçük yeğeni ile 20 yaşındaki kız kardeşine cinsel istismarda bulundu!

Batman’da 16 yaşındaki kız çocuğu savcılığa verdiği ifadede, 8 ve 9 yaşlarındaki 2 kız kardeşiyle, 20 yaşındaki teyzesinin, dayısının cinsel istismarına uğradığını söyledi.

’da 16 yaşındaki kız çocuğu savcılığa verdiği ifadede, 8 ve 9 yaşlarındaki 2 kız kardeşiyle, 20 yaşındaki teyzesinin, dayısının cinsel istismarına uğradığını söyledi.

Habertürk’ten Bulut Kutlu’nun haberine B.Ö. savcılık ifadesinde, 8 ve 9 yaşlarındaki 2 kız kardeşiyle, 20 yaşındaki teyzesinin de dayısının cinsel istismarına maruz kaldığını söyledi. Savcılık, bunun üzerine teyze P.G. ve kız kardeşler Ş.Ö. ile A.Ö.’nün de ifadelerine başvurdu. Soruşturma kapsamında şüpheli İ.G. tutuklandı.

Batman Cumhuriyet Başsavcılığı, ile ilgili soruşturmasını tamamlayarak dava açtı. İddianamede, sanık İ.G.’nin kız kardeşi P.G.’yi uyuşturucuya alıştırdığı, hap verdiği ve ardından birçok kez cinsel istismarda bulunduğu belirtildi. İddianamede P.G.’nin ifadesine de yer verildi. P.G, ağabeyinin “Olayı anlatırsan seni öldürürüm” diyerek kendisini tehdit ettiğini söyledi.

B.Ö. de 8 yıl boyunca dayısının cinsel istismarına maruz kaldığını anlattı. İddianamede, cinsel istismara uğradıkları belirtilen 3 kızın annesi L.Ö., kardeşinden şikâyetçi oldu. “Çocuğun nitelikli cinsel istismarı, cebir tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, tehdit, çocuğun cinsel istismarı” ile suçlanan İ.G., 2 Haziran 2017 günü hâkim karşısına çıkacak.

Yayındayız

Sınıfsal Bakış

Sizin için Önerilenler

Yazarlar

Kadın