Bizimle İletişime Geç

Aktüel

Erdoğan’ın propaganda filmini canlandıran oyuncu: Bende Erdoğan hastalığı var şifa istemiyorum

Tayyip Erdoğan’ın propaganda filmi “Reis”te Cumhurbaşkan’ı Erdoğan’ı canlandıran Reha Beyoğlu katıldığı bir söyleşide “Bende Erdoğan hastalığı var şifa istemiyorum” diye konuştu

AKP’nin Erdoğan için hazırladığı propaganda filmi “Reis”te Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı canlandıran başrol oyuncusu Reha Beyoğlu katıldığı bir söyleşide “Bende Erdoğan hastalığı var” dedi. Beyoğlu, ayrıca CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hariç herkesi canlandıracağını da söyledi.

Beyoğlu, AKP Balıkesir İl Başkanlığı tarafından düzenlenen söyleşide yaptığı konuşmada “Reis filminde Recep Tayyip Erdoğan’ı oynamaktan dolayı onurlu ve gururluyum. Kefenimi giydim Reisimi oynadım, bu kadar net. Bu film bir ilktir, ona benzemek kadar onurlu şerefli bir durum yoktur. Yaklaşık 200 aktör arasından seçilen bir insanım. Recep Tayyip Erdoğan’ı oynamak kolay bir şey değil, benzemek yetmez ilk önce adam olacaksın. Benim bir hastalığım var Recep Tayyip Erdoğan hastalığı Allah’tan şifa istemiyorum. Benim için Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Cumhuriyetine gönderilmiş Allahın bir lütfudur” ifadelerini kullandı.

‘Kılıçdaroğlu hariç’

Söyleşinin ardından soru cevap kısmında Reha Beyoğlu’na “Eğer Necmettin Erbakan, Alpaslan Türkeş’e de benzeseydiniz o rolü de üstlenir oynar mıydınız” sorusu yöneltildi.

Beyoğlu soruya”Ben Kılıçdaroğlu hariç herkesi oynarım” cevabını verdi. Beyoğlu’nun yanıtı, salonda bulunan davetlilerden büyük alkış aldı.

Yorumlar

Sınıfsal Bakış

Aktüel