Bizimle İletişime Geç

Manşet

İnternet sitemiz yenilendi, mobil uygulamamız güncellendi!

Haber portalımız 8. ayında 9 bin 898 haber ile 870 bin 643 yeni tekil kullanıcı sayısına ulaştı. Kısıtlı imkanlarla dayanışmanın gücü ve büyük ailemizin desteği ile kısa zamanda, onlarca özel habere, çeviri ve analiz yazısına sayfalarımızda yer verdik. Android için haber uygulaması geliştirdik. İnteraktif sayfalar, videolar hazırlayıp ve canlı yayınlar gerçekleştirdik. Şimdi hem internet sitemizi hem de Yolculuk Android uygulamasını yeniledik.

İnternet sitemiz yeni arayüzü ile habere ulaşmayı daha kolay hale getirirken, mobil cihazlardan daha hızlı girişler için tam uyumlu olmasını gözettik.

Yolculuk Android uygulamasını indirin son dakika gelişmelerinden anında haberiniz olsun!

Yolculuk’un Android uygulaması kullanıcı dostu arayüzüyle sizi en yeni haber ve gelişmelere kolayca ulaştırır!

Memleketin gazete olmayan gazetelerle dolu olduğu bu zamanlarda, rant uğruna patronun sesi gazeteciliğe karşı itirazı yükseltmek; halkın, haber alma hakkına, bilginin özgürce paylaşılması mücadelesinde muktedirin üzerinde tepinme hevesine direnen özgür basın cephesine omuz vermek için düştük yola.

Yolculuk, haber ve dosya çalışmalarıyla Türkiye’nin en genç ve en dinamik özgür basın kurumu olma iddiasında. Türkiye ve çevre coğrafyasındaki tüm siyasi ve güncel gelişmeleri takip edebileceğiniz Yolculuk doğru, özgür ve sermayeden bağımsız habercilik ilkelerine bağlı yayıncılık yapar.

Yorumlar

Sınıfsal Bakış

Manşet