Bizimle İletişime Geç

Kadın

Konya’da kadınları taciz eden erkek: Geçerken elim çarptı

Konya’da kadınları taciz eden erkek, suçlamaları kabul etmeyerek “Geçerken elim çarptı” dedi

’da kadınları eden Mehmet D. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Mehmet D.’nin kamera görüntüleri izletilmesine rağmen suçunu kabul etmediği “Geçerken elim çarptı” diyerek kendisini savunduğu belirtildi.

Asayiş Şube Müdürlüğü Güven Timleri tarafından oluşturulan özel ekip, tacizin meydana geldiği bölgelerde yaklaşık 500 güvenlik kamerası görüntüsünü inceledi.

Şüphelinin eşgalini belirleyen polis soruşturmayı sürdürürken, geçen cumartesi günü gelen bir ihbar, değerlendirmeye alındı. Dumlupınar Mahallesi’nde bir apartmana giden polis, apartmanın deposunda tacizler sırasında kullanılan renkte ve modelde bir bisiklet buldu. Polis, bisikletin sahibinin aynı apartmanda oturan Mehmet D. olduğunu tespit etti. Mehmet D.’nin evine giden ekipler, eşi Melike D.’nin ifadesine başvurdu. Melike D., güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerden eşi Mehmet D.’yi teşhis etti.

Eşinden aldığı adres doğrultusunda şüphelinin çalıştığı merkez Karatay İlçesi’nde bulunan sanayi sitesine giden polis, Şüpheli Mehmet D.’yi çalıştığı işyerinde gözaltına aldı. Daha önce de cinsel taciz suçlamasıyla yargılandığı ve beraat ettiği belirtilen Mehmet D. suçlamaları kabul etmedi. Mehmet D.’nin taciz olayıyla ilgili güvenlik kamera görüntüleri izletilmesine rağmen polisteki ifadesinde, “Ben bir şey yapmadım. Geçerken elim çarptı” dediği kaydedildi.

Yayındayız

Sınıfsal Bakış

Sizin için Önerilenler

Yazarlar

Kadın