Bizimle İletişime Geç

Aktüel

Tayyip Erdoğan’dan bir garip yeni yıl mesajı: Terör örgütlerini çökerttik, darmadağın ettik!

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 2016’nın son gününde bir yeni yıl mesajı yayımladı. Erdoğan’ın mesajında, kamu ve özel sektördeki tasfiyelerden bahsedilerek, 2016’nın Türkiye halklarına getirdiği tek bir paragrafta özetlendi

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 2016’nın son gününde bir yeni yıl mesajı yayımladı. Erdoğan’ın mesajında 2016’nın Türkiye halklarına getirdikleri bir paragrafta özetlendi. Mesajda, “Aldığımız tedbirlerle, devletimizi ve milletimizi adeta içeriden kuşatan terör örgütleri birer birer çözülmüş ve çökertilmiş, yıllarca milletimize zulmeden çeteler her yerde darmadağın edilmiştir” denildi.

Erdoğan’ın mesajı şöyle:

“Aldığımız tedbirlerle, devletimizi ve milletimizi adeta içeriden kuşatan terör örgütleri birer birer çözülmüş ve çökertilmiş, yıllarca milletimize zulmeden çeteler her yerde darmadağın edilmiştir. Kamuda yapılmakta olan büyük temizliğe ilave olarak, sivil toplum kuruluşlarından iş dünyasına kadar her alanda, bu kanser hücreleri adeta kazınıp atılmıştır, atılmaya devam etmektedir. Bu, uzun soluklu ve daima dikkatli olmamızı gerektiren bir mücadeledir. Milletimiz, bu musibetten kurtulma konusundaki kararlılığıyla, geleceğe güvenle bakmamız için ihtiyacımız olan iradeyi ortaya koymuştur.”

Yorumlar

Sınıfsal Bakış

Aktüel